NAPA TRUCKS spol. s r.o., Jeřmanice

Koncem února 2013 jsme dokončili projekt vybavení autorizovaného servisu DAF, společnosti NAPA TRUCKS spol. s r.o., v Jeřmanicích u Liberce.

Společnost NAPA TRUCKS spol. s r.o., která se zabývá prodejem a servisem nákladních automobilů značky DAF,  zahájila v loňském roce výstavbu nového servisního střediska pro Liberecký kraj v Jeřmanicích u Liberce. Pro tento projekt jsme se stali významným dodavatelem technologie. Mimo zkušebny brzd a detektoru vůlí jsme dodávali jámové zvedáky, zařízení pro odsávání výfukových plynů, kompletní systém pro olejové hospodářství vč. bezdrátového monitorovacího systému a v neposlední řadě také zařízení pro výrobu a rozvody stlačeného vzduchu.

Jak je našim standardem, podíleli jsme se na vzniku celého projektu, zapracování technologie do projektové dokumentace, a také jsme zajišťovali kontrolu stavební části a koordinaci dodávek jednotlivých technologií.

V květnu 2013 jsme dodali kompletní systém pro rovnání rámů užitkových vozidel firmy JOSAM a to vč. indukčního ohřevu a laserového přístroje pro měření geometrie a rámů.

Přehled dodané technologie:

NázevPočet kusů
Laserový přístroj pro měření geometrie a rámů typ JOSAM AWF3D 1
Indukční ohřev typ JH 1000-400K
1
Rovnací systém typ JOSAM PREMIUM+ 1
Válcová zkušebna brzd typ IW4 EUROSYSTEM 1
Detektor vůlí přední nápravy typ LMS 101 1
Zvedák jámový hydraulický typ MGH 14.5/75 3
Technologie olejového hospodářství (výdej olejů - celkem 21 výdejních míst, sběr použitého oleje, bezdrátový monitoring výdeje olejů, potrubní rozvody, nádrže pro skladování nových a použitých olejů) 1 celek

Odsávání výfukových plynů - nákladních a osobních vozidel

(2 ks odsávacích bubnů nákladních s elektrickým pohonem, 1 ks odsávací kolejnce nákladní - délka 15 m)

1 celek
Výroba a úprava stlačeného vzduchu (kompresorová stanice - 2 ks pístový kompresor 4,5 kW, sušička vzduchu, separátor oleje, potrubní rozvody stl. vzduchu) 1 celek