Významné projekty

Přehled významných projektů na kterých jsme se podíleli.

 • AUTOPARK R35 s.r.o.

  AUTOPARK R35 s.r.o.

  V roce 2014 se stala společnost MAHA Consulting s.r.o. již podruhé dodavatelem technologického vybavení servisního střediska AUTOPARK R35 s.r.o. v Olomouci.

  Více informací

 • AUTO HÁJEK s.r.o.

  AUTO HÁJEK s.r.o.

  Během roku 2015 jsme realizovali komplexní dodávku technologie servisu osobních vozidel a servisu užitkových vozidel.

  Více informací

 • ČVUT - VTP Roztoky

  ČVUT - VTP Roztoky

  Společnost MAHA Consultig s.r.o. uspěla ve výběrovém řízení na dodávku laboratoní emisní válcové zkušebny v provedení 4x4 pro České vysoké učení technické v Praze - vědeckotechnické pracoviště Roztoky.

  Více informací

 • Dopravní podnik hl.m.Prahy

  Dopravní podnik hl.m.Prahy

  Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost patří mezi nejvýznamnější provozovatele městské hromadné dopravy na území České republiky.Každodenně v Praze a přilehlém regionu přepravíme cestující téměř dvěma tisíci vozidel metra, tramvají a autobusů.

  Více informací

 • Hesti Chomutov s.r.o.

  Hesti Chomutov s.r.o.

  Naše společnost dodala technologické vybavení do nového servisu pro nákladní vozidla značky MAN v Chomutově.

  Více informací

 • Hoffmann a Žižák s.r.o.

  Hoffmann a Žižák s.r.o.

  Společnost Hoffmann & Žižák spol. s r.o. byla založena v roce 1995 s cílem vybudovat zastoupení celosvětově známé značky Mercedes-Benz v importérem svěřené prodejní oblasti. Pro dosažení tohoto cíle bylo vybudováno moderní centrum prodeje a servisu vozidel značky Mercedes Benz v Brandýse nad Labem (Praha - východ). V tomto rozsáhlém areálu, ležícím přímo na desátém kilometru rychlostního tahu z Prahy na Mladou Boleslav, nabízí společnost Hoffmann & Žižák veškeré produkty značky Mercedes Benz, počínaje osobními vozidly, přes lehké užitkové verze až po nákladní vozy těžké třídy.

  Více informací

 • MAN Rousínov

  MAN Rousínov

  MAN Truck & Bus Center - Rousínov se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D1.

  Více informací

 • Mercedes Benz Stodůlky

  Mercedes Benz Stodůlky

  V březnu roku 2009 bylo otevřeno zcela nové prodejní a servisní centrum v Praze 5 – Stodůlkách (ulice Bavorská).

  Více informací

 • Mercedes Benz Stodůlky II

  Mercedes Benz Stodůlky II

  Na konci roku 2017 jsme dokončili vybavení druhé etapy výstavby prodejního a servisní centra Mercedes Benz v Praze 5 – Stodůlkách.

  Více informací

 • NAPA TRUCKS, spol. s .r.o., Jeřmanice

  NAPA TRUCKS, spol. s .r.o., Jeřmanice

  Koncem února 2013 jsme dokončili projekt vybavení autorizovaného servisu DAF, společnosti NAPA TRUCKS spol. s r.o., v Jeřmanicích u Liberce.

  Více informací

 • Plzeňská STK, s.r.o. - 2013

  Plzeňská STK, s.r.o. - 2013

  Na konci prvního čtvrtletí 2013 jsme realizovali dodávku komplexní technologie pro čtyři linky STK osobních vozidel. V současné době tak disponuje Plzeňská STK, s.r.o. celkem šesti linkami pro osobní vozidla. Všechny linky vybavovala naše společnost.

  Více informací

 • Plzeňská STK, s.r.o.

  Plzeňská STK, s.r.o.

  Na konci roku 2009 jsme realizovali dodávku komplexní technologie pro dvě linky STK osobních vozidel. Na jaře roku 2010 jsme pak dodávali další technologii pro linku nákladních vozidel.

  Více informací

 • Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

  Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

  V roce 2010 jsme realizovali dodávku sady 12ti stacionárních stojanových zvedáků pro tramvaje typ RGE-TRAM se speciálním kolejovým podvozkem.

  Více informací

 • SALLY TRUCK s.r.o.

  SALLY TRUCK s.r.o.

  Jedna z největších jednorázových zakázek v historii naší společnosti - kompletní dodávka technologie servisu užitkových vozidel.

  Více informací

 • Scania ČR - Modletice
 • Siemens kolejová vozidla

  Siemens kolejová vozidla

  V roce 2004 jsme poprvé dodávali stojanové zvedáky pro kolejová vozidla. Jednalo se o dvě sady (po 4 ks) zvedáků RGE-GPGU firmy MAHA Maschinenbau Haldenwang. Jednalo se o mobilní provedení zvedáků s výměnnými zvedacími přípravky. Zvedáky byly dodány do boxu pro tryskání suchým ledem.

  Více informací

 • Siemens s.r.o.

  Siemens s.r.o.

  V roce 2010 jsme realizovali dodávku zvedáku podvozků kolejových vozidel.

  Více informací

 • STAEG - LZ Náměšť nad Oslavou

  STAEG - LZ Náměšť nad Oslavou

  Pro leteckou základnu v Náměšti nad Oslavou jsme dodali válcovou zkušebnu brzd MAHA MBT 7250 EUROSYSTEM mobil.

  Více informací

 • T - P R O T E CH , spol. s r.o.

  T - P R O T E CH , spol. s r.o.

  Společnost T - P R O T E CH , spol. s r.o. patřící do skupiny HESTI v roce 2008 zahájila výstavbu nového servisu užitkových vozidel a obchodně administrativního zázemí značky MAN v Ústí nad Labem - Přestanově. Samotná servisní hala má čtyři stání v délce 30 m se třemi montážními kanály. Na základě naší dlouholeté spolupráce jsme byli vybráni jako dodavatel technologického vybavení.

  Více informací

 • TATRA a.s.

  TATRA a.s.

  Obchodní společnost TATRA, a. s. se vzhledem ke svému datu založení v roce 1850 řadí mezi nejstarší automobilky světa. Od svého vzniku sídlí společnost v Kopřivnici, ve městě ležícím ve východní části České republiky v Moravskoslezském kraji. V současnosti jsou nosným výrobním programem společnosti těžká nákladní off-road vozidla a automobily pro kombinovanou přepravu terén-silnice, které stále zdokonaluje a vyvíjí. Významnou devizou Tatry nejen v oblasti vývojových, ale rovněž výrobních možností je vysoká úroveň lidského potenciálu.

  Více informací

 • TEDOM s.r.o.

  TEDOM s.r.o.

  Pro třetího největšího českého výrobce autobusů jsme zajišťovali kompletní technologické vybavení diagnostické haly pro výstupní kontrolu autobusů z výroby.

  Více informací

 • TRUCK TRADE spol. s r.o.

  TRUCK TRADE spol. s r.o.

  Stavba byla zahájena v roce 2007 a dokončena v roce 2008.

  Více informací

 • Václav Cimburek CIVA trans

  Václav Cimburek CIVA trans

  Založení firmy Václav Cimburek CIVA trans se datuje k 30. červenci 1990. Našimi hlavními vklady do podnikání byly jako u mnoha nových, po listopadu 1989 vzniklých, soukromých firem, zkušenosti, chuť do práce a touha něco dokázat. S tímto know-how, zázemím kanceláře v rodinném domku s přilehlým pozemkem a první nákladní plachtovou soupravou začalo budování, dnes již silné, dopravní společnosti.

  Více informací

 • ŽOS Vrútky a.s.

  ŽOS Vrútky a.s.

  Pro významného slovenského výrobce a opravce kolejových vozidel, firmu ŽOS Vrútky a.s., jsme v srpnu 2014 realizovali dodávku speciálně upravených zvedáků.

  Více informací